«Ақмола облысы білім басқармасының  Бұланды ауданы білім бөлімі Никольск ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

сенім телефоны

Смотреть все>>>

Атындағы Қарағанды ​​мемлекеттік университетінің физика-техникалық факультеті Е.А. Букетова

Қарағанды мемлекеттік университетінің Физика-техникалық факультеті. Е.А. Бөкетов Томск мемлекеттік басқару жүйелері және радиоэлектроника университетімен (ТУСУР, Томск қ., Ресей) бірлесіп, қос диплом беру арқылы магистранттарды даярлау бойынша білім беру бағдарламасын жүзеге асыруды бастады.
7M05309002 "Техникалық физика" (ҚарМУ) және 15.04.06 "Мехатроника және робототехника" (ТУСУР) дайындау бағыты бойынша білім беру бағдарламасы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының мемлекеттік білім беру стандарттарына сәйкес ҚарМУ мен Тусурда іске асырылатын лицензияланған бағдарламалар негізінде университеттер жүзеге асырады.
Қарағанды мемлекеттік университеті Академик Е.А. Бөкетов және "Томск мемлекеттік басқару жүйелері және радиоэлектроника университеті" федералды мемлекеттік бюджеттік жоғары білім беру мекемесі екі университеттің білім беру ресурстарын тиімді пайдалану арқасында магистранттарға жоғары дәрежелі халықаралық білім алуға мүмкіндік беретін университетаралық ынтымақтастық механизмін құрудың маңыздылығын мойындайды.

Жаңартылған күні: 26.11.2020 14:32
Құрылған күні: 26.11.2020 14:32